אודותינו

הסיפור שלנו

עידן חדש בייבוא הוקמה על ידי מישל אזולאי. החברה מתמחה באיתור מפעלים רלוונטים ללקוח בכל תחומי התעשייה, החברה מתחמה בהכרת תחום הייבוא והמנטליות הטורקית, ובכך יוצרת קשרים עם גורמים אשר מקלים עלינו את עבודתינו. החברה פועלת בתחום הייבוא כבר 14 שנים ובכך רכשה ידע עצום, ניסיון, ויכולת לשלב ולטפל בין כל הגורמים כדי שהלקוח יהיה מרוצה, והליך הייבוא יתבצע בצורה הטובה, האיכותית, ומהירה ביותר.

בנוסף החברה מתמחה בטיפול נושא הבירוקרתיות מול כל הגורמים הרלוונטים, נושא השילוח, שחרור מהמכס בארץ. ופועלת המון שנים בזירה הטורקית, ובכך צברה לעצמה קשרים עם כמויות גדולות של מפעלים, ידידויות ומחירים שאין להשיג כמותם בשוק. עידן שיווק ויבוא מייבאת כיום לישראל בשבילה וללקוחותיה את כל מוצרי התעשייה הקיימים, ביגוד טקסטיל, ריהוט, מוצרי ניקיון ועוד..

לחברתנו קיים סוכנים אשר עובדים איתנו בשיתוף פעולה קבוע מטורקיה ונותנים לנו את השירות הטוב ביותר שיש. אנשינו עובדים בקשר ישיר עם המפעלים שאנחנו עובדים איתם, וכך אנו מתעדכנים על כל מה שקורה ונשארים בפיקוח מלא.  בעל החברה מישל אזולאי מבקר בטורקיה לפחות פעם בחודש כדי לראות את הסחורות אותם אנו מייבאים לראות, שהכל תקין ללקוחות שלנו, מהאריזות ועד הגרפיקאיות שמעצבות את  brand הרלוונטי.

andres-canavesi-kqanbuoivx4-unsplash_optimized

מה אנחנו מציעים

jeffrey-blum-fq06bmigbqg-unsplash_optimized

יצירת קשר עם מפעלים, וקבלת מחירים האטרקטיבים בשוק.

מעקב אחר משלוחים, וטיפול בשילוח בתוך הארץ.

ליווי וסיור במפעל בטורקיה או בתערוכות בטורקיה.

סיוע במשא ומתן וחתימת חוזים.

הצוות שלנו

הצוות שלנו פרוס ברחבי טורקיה ובארץ.

אנשינו יודעים לאפיין אותכם כעסק, להבין את הצרכים והייחודיות שלכם, ובהתאם פועלים אנו בזירה הטורקית בשיתוף פעולה עם אנשינו שחיים בטורקיה, ויוצרים את הקשרים הטובים ביותר בשבילכם.

אנו מספקים את השירות הטוב ביותר בתעשייה.

צרו איתנו קשר לשיחות ייעוץ, וקבלת פרטים על ייבוא מטורקיה

 
Call Now Button